Neįprastai maža pasiūlyta kaina ar sąnaudos

Pirkimai Forumai VPĮ Neįprastai maža pasiūlyta kaina ar sąnaudos

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Administratorius prieš 2 mėn. 1 sav..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Pasisakymai
 • #79238

  Administratorius
  Administratorius

  Įdomi situacija.

  Iš pridėto dokumento “Pagal šiuo metu galiojančias VPĮ ir KSPĮ nuostatas, pirkimo vykdytojas privalo prašyti pagrįsti neįprastai mažą kainą ar sąnaudas vykdydamas tarptautinės vertės ir supaprastintus (išskyrus mažos vertės) pirkimus”

  VPĮ 57 straipsnis. Neįprastai maža pasiūlyta kaina.

  1. Perkančioji organizacija reikalauja, kad dalyvis pagrįstų pasiūlyme nurodytą prekių, paslaugų, darbų ar jų sudedamųjų dalių kainą arba sąnaudas, jeigu jos atrodo neįprastai mažos. Pasiūlyme nurodyta prekių, paslaugų ar darbų kaina arba sąnaudos visais atvejais turi būti laikomos neįprastai mažomis, jeigu jos yra 30 ir daugiau procentų mažesnės už visų tiekėjų, kurių pasiūlymai neatmesti dėl kitų priežasčių ir kurių pasiūlyta kaina neviršija pirkimui skirtų lėšų, nustatytų ir užfiksuotų perkančiosios organizacijos rengiamuose dokumentuose prieš pradedant pirkimo procedūrą, pasiūlytų kainų arba sąnaudų aritmetinį vidurkį.

  KSPĮ 66 straipsnis. Neįprastai maža pasiūlyta kaina.

  1. Perkantysis subjektas gali reikalauti, kad dalyvis pagrįstų pasiūlyme nurodytą prekių, paslaugų, darbų ar jų sudedamųjų dalių kainą arba sąnaudas, jeigu jos atrodo neįprastai mažos. Pasiūlyme nurodyta prekių, paslaugų ar darbų kaina arba sąnaudos visais atvejais turi būti laikomos neįprastai mažomis, jeigu jos yra 30 ir daugiau procentų mažesnės už visų tiekėjų, kurių pasiūlymai neatmesti dėl kitų priežasčių ir kurių pasiūlyta kaina neviršija pirkimui skirtų lėšų, nustatytų ir užfiksuotų perkančiojo subjekto rengiamuose dokumentuose prieš pradedant pirkimo procedūrą, pasiūlytų kainų arba sąnaudų aritmetinį vidurkį.

  Pridėti failai:
  Reikia prisijungti nortint matyti pridėtus failus.
Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.